Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent a nyelvvizsgánál a...

Mit jelent a nyelvvizsgánál a labor?

Figyelt kérdés
Jelenkeztem ECL középfokon szóbelire és tegnap kaptam meg a helyet és az időt.Azonban van ott a szóbelin kívűl még egy dolog a labor.Ennek is ottvan a helye és ideje és az írásbeli napjára esik.Mi lehet ez?
2011. dec. 1. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
"Magnó"hallgatás :-)
2011. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallott szöveg értése magnófelvételről
2011. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
hát akármilyen nyelven is akarsz középfokúzni,az szép,hogy még a feladatokkal,azok jelentésével és pontos tartalmával se vagy tisztában...akkor hogy,mi alapján várod,hogy sikerüljön?
2011. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam már próbanyelvvizsgán és nem labort mondtak hanem magnóhallgatást így tisztában vagyok vele mi az és köszönöm de a próbánál sikerült a nyelvvizsgám 80%-osra.Ha valami bajod van az élettel ne idegeneken töltsd ki attól neked szar marad engem nem hatsz meg.Többieknek köszönöm !
2011. dec. 1. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló!

Butaságot beszélsz! Csak azért, mert egy szónak a pontos jelentését nem tudja valaki (sőt, nem a jelentését, hanem, hogy az adott környezetben mire használják) még igenis tudhatja nagyon jól a nyelvet, és akár 100%-os nyelvvizsgát is tehet! (Nem mintha a nyelvvizsga százaléka bármit is jelentene igazából.)


Én speciel azt sem tudtam, hogy milyen egy nyelvvizsga, amikor először mentem, fogalmam nem volt, mi vár rám, egyáltalán hogy kell az ilyesmit elképzelni. Nem néztem utána, csak bementem a vizsgára.

Mégis sikerült, na bumm. Előfordul az ilyesmi.


Kérdező!

Ne idegeskedj, biztosan sikerülni fog! :)

2011. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó!Gratulálok ,hogy sikerült remélem nekem is fog már élesbe is :)
2011. dec. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!