Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tett mar le szlovák nyelvvi...

Ki tett mar le szlovák nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Tudtok róla nekem valami részleteket írni? Köszi :)
2011. nov. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem, de szeretnék. Vannak viszont ismeroseim, akik vizsgáztak már - van egy írásbeli és egy szóbeli része. Az írásbelin fogalmazást írtak, valamint újságcikket fordítottak és azt hiszem, hogy nyelvtani teszt is volt. A szóbelin pedig a kihúzott témáról kellett társalogni a vizsgáztatókkal. Amennyiben Szlovákiából vagy, tanulnod sem kell rá :)
2011. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen Szlovákiából vagyok és ugye tanulok szlovákot, de gondolod, hogy ilyen könnyű lesz? :)
2011. nov. 23. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan vagy, de ha a tornaljai osztálytársaim minden probléma nélkul megcsinálták, akkor nincs mitol félni :) Én amúgy kassai vagyok, Trnavára jártam egyetemre és kétlem, hogy lenne az a magyarországi vizsgabiztos, aki megkozelítené az én anyanyelvi szintu nyelvtudásomat.
2011. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem lesz problémád belőle így hogy felvidéki vagy...

Több felvidéki ismerősöm van / több korosztályból is/ és a kissrác aki kb. 10-11 éves középet ő is lazán letette probléma nélkül...

Szerintem amúgy általánoságban a felsőfokúval se lenne problémájuk azoknak az embereknek akik Mo.tól elcsatolt területeken élnek, mert tapasztalatom szerint meg meg esik az is hogy elkezdik magyarul a mondatot fojtatják az adott nyelven és befejezik magyarul, mert hogy azt a két nyelvet hallják gyerekkoruk óta és néha úgy kavarodik. /De ez nem probléma, nem bántásként akartam irni nehogy félreésrd/

2011. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, miért szerzel egy olyan nyelvből nyelvvizsgát aminek a történelme elfér egy smsben? FŐLEG MIÉRT AKARSZ EGY OLYAN NYELVBŐL NYELVVIZSGÁZNI aminek a beszélő gyűlölnek minket? :D Szánalmas a szlovák nyelv és a nép is.
2013. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Letetted azóta?

(a vizsgát)

2014. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!