Hogy van angolul?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 19:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem lehet regisztrálni az oldalra.

A regisztráció elfogadásakor hibát észlel a kitöltésben.

Mi lehet a baj?



Köszönöm szépen aki valamelyest tudna segíteni!

2009. máj. 8. 19:21
 2/13 A kérdező kommentje:

E/1 ben is jó..nekem mind1

de nagyon fontos

2009. máj. 8. 19:25
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
I can't sign up for the page. It indicates an error in filling in the registration form. What can be the problem?
2009. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. máj. 9. 10:25
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

It is not possible to register it onto the side.

He observes a mistake in the filling in at the time of the acceptance of the registration.

What may be the trouble?

2010. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Ez sokat segíthet máskor is: [link]
2010. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod, még sokáig maradsz nulla százalékon! Ami, valljuk be, nem egy nagy dicsőség! Az az apróság (persze a nyelvtani hibákon túl) nem zavar, hogy a kérdést két hét híján egy éve tették föl?
2010. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Kedves 04-24 20:28-as!

Bocsáss meg, hogy csak 0%-on vagyok, mivel csak tegnap regisztráltam magam! Szerintem te sem egyből 88%-val indultál!!!!

Ami pedig a kérdés időpontját illeti, én is láttam, és igen, nem zavar! Mivel ugyanúgy ahogy én és TE is rákattintottunk erre a kérdésre, ugyanúgy más is megteheti!

Szóval én kérek elnézést amiért ez álmatlan éjszakát okozott neked!

2010. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem 88-ról indultam, hanem 100-ról, ezelőtt egy évvel, és nem véletlenül kattintottam rá, hanem van egy olyan rovat, hogy megválaszoltjaim, ahol fölülre kerülnek az újonnan érkezett válaszok az általam megválaszolt kérdésekre, és végezetül: ez a kérdés speciel nem olyan típusú, ami véletlenül idepottyanók érdeklődésére tart számot, hanem teljesen egyedi. A válaszod forrása meg valami vacak webfordító volt, nem nyelvtudás. Ha egy kérdésre már megvan A helyes válasz, nem kell írni egy rosszabbat.
2010. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Előttem szólónak!


Egy hét alatt utolértelek %-ban! Hogy mik vannak?!

2010. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!