Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná szó szerint...

Valaki le tudná szó szerint fordítani ezt? Least said soonest mended? Tudom hogy közmondás és magyarban ez a ne szólj szám nem fáj fejem. De szó szerint mi?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb minél kevesebbet beszélnek róla, annál hamarabb megjavul. Én olyan magyarázatát találtam, hogy ne csámcsogjunk sokat a problémánkon, akkor hamarabb elmúlik. Másik jelentése olyan, mint magyarul a kezed járjon, ne a szád.
2009. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

SZERETNÉK KÉRDEZNI !

18 ÉVES VAGYOK ÉS MOST FEJEZTEM BE A SULIT ÉS NEM KAPOK SEMMI PÉNZT,SZERETNÉM TUDNI JÁRA VALAMI PÉNZ ? DOLGOZNI MÉG NEM DOLGOZTAM !

2010. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, kedves fő kérdésgazda, válaszolok ennek a szegény idepottyant kérdezőnek, bár nem tudom, hogy kerül ide, mint ahogy azt se, hogy visszatalál-e a válaszomhoz, (légy szíves válaszolj, ha igen a privát e-mail szöveg megnyomásával itt a jobb sarokban.)

Családi pótlékot akkor kapsz, ha iskolába jársz, különben nem.

Kérdéseket feltenni itt a megfelelő rovat kikeresésével és ott bal oldalon alul az Új kérdés gombra rámenve lehet. Az érkezett válaszokat pedig a jobb fent Kérdéseid gombnál találhatod meg. A csupa nagy betű az interneten kiabálást jelent, ha így teszel fel kérdést, azt törölni fogják. Remélem, ezt még nem.

2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!