Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Adnátok pár tanácsot nyelvvála...

Pakwt kérdése:

Adnátok pár tanácsot nyelvválasztáshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni egy "egzotikusabbnak" számító nyelvet, csak úgy passzióból, de nem tudok dönteni, mert effektív haszonra egyikkel se teszek, így intuitív alapon kéne dönteni, kérlek adjatok tippeket ti melyiket választanátok az alábbiak közül: gaeilge (ír) - euskara (baszk) - kartuli (grúz) - tamil - maláj (indonéz)

Előre is köszi a meglátásokat! Igen, a kérdés meg lett ismételve, hogy még több választ kapjak.


2011. nov. 4. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:

igaz, hogy itt nincs leírva, de a helyedben én kínai vagy japánt tanulnék :) az még hasznos is valamilyen szinte


ha mindenképpen ezek közül kellene választanom, az a maláj lenne :)

2011. nov. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez a lényege, hogy a már meglévő nyelvtudásom mellé kéne egy olyan amivel itt európában sokra nem megyek, de jóleső érzés volna tudni egy különlegesebb nyelvet is, amit kivételesen nem azért tanulnék meg mert hasznos. :)
2011. nov. 4. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
én is a malájt választanám.
2011. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 francais11 válasza:

az olasz nagyon könnyű,én beszélem.

kartuli-t ajánlom,üdv

2011. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!