Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon sürgős! Valaki segítene...

Nagyon sürgős! Valaki segítene? Ezt az üzenetet kaptam az imént! (lent)

Figyelt kérdés

okay.. i love u, well not really, its more like a crush and ive never even met you, ive never felt this way about anyone before its embarrassing.


Én németet tanulok, szóval nemnagyon tudok eligazodni az angolon... A szövegfordtó meg nem ad ki csak néhány szót összevissza... valaki esetleg lefordítaná nekem?


2011. okt. 17. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké, szeretlen, bár nem igazán, inkább egy fellángolás és nem is találkoztam veled soha, sosem éreztem így bárki iránt ez kínos.
2011. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jol modnja az 1.

Bar ez nem valasz, csak megerosites:)

2011. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
xD az jó... egy ismeretlen ember írta ezt nekem facebook-on... Irt nekem csomó angol bizbaszt én irtam neki angolul, hogy nem tudok angolul és akkor irta ezt...
2011. okt. 17. 16:45
 4/4 A kérdező kommentje:
msn-en*
2011. okt. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!