Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Postán küldik az ÖSD nyelvvizs...

Postán küldik az ÖSD nyelvvizsga bizonyítványt vagy személyesen kell bemenni?

Figyelt kérdés

Még szeptember elején voltam Győrben nyelvvizsgázni németből. Már 3 hete tudom, hogy sikerült is, viszont nem mondtak semmi olyat, hogy személyesen kel átvenni a bizonyítványt, vagy küldik postán. A legtöbb ismerősömnek postán küldték, igaz ők nem ÖSD-n voltak, ezért kérdezem itt, hátha tudna valaki segíteni.

Előre is köszönöm. :)


2011. okt. 13. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyházán tettem le az ÖSD-t. Megtudtam egy héten belül az eredmény, majd 3-4 hét múlva jött az értesítés levélben, hogy mehetek a bizonyítványért a vizsga szervezőjéhez (ami nálunk itt az ILS Nyelviskola).
2011. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Győrben ÖSD-ztem, és elég sokat (kb. egy hónapot) kellett várni, mire küldtek egy SMS-t, hogy mehetek a Jedlikbe átvenni.

2011. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!