Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok segíteni? Közép-...

Tudnátok segíteni? Közép- és/vagy felsőfokús oroszosok - németesek!

Figyelt kérdés

Németből táblázatba foglaltam 3 esetben a névelőket, mutatónévmásokat, ill. hat.-lan számneveket. /Birt. esetben nem tudom, ezt le kéne írnotok.../

Ugyan ezt kéne oroszból is!

(Angolból hála Istennek nem kell!!^^)


Szóval, ha tudtok segíteni, adjátok meg az e-mail címeteket és átküldöm a németes táblázatot.

Előreis köszi!!


2009. ápr. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, ne kiabálj. Úgyis elolvassuk és válaszolunk, ha tudunk. Attól hogy neked nagyon fontos, még nem lesz hamarabb válasz. Illetve...


Másodszor is, ha annyira sürgős, akkor használd az agyad. Én egyetlen google-kereséssel megtaláltam neked a német táblázatot a wiki-n. Igazából nem érzem magam google-ozó robotnak, hogy a lusta és/vagy idióta embereknek keressek, mert maguknak nem képesek.


Mindazonáltal bemásolom ide a linket:


[link]


Görgess egy kicsit, és ott a táblázatod. Az orosz verzióhoz sok szerencsét.

2009. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen, de éppen hogy az orosz kellet volna és nem a német!! :S

{you're so clever!!}

2009. ápr. 29. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Németből is írtad, hogy a birtokost nem tudod, az is benne volt a wiki-s linkben. És ha lett volna egy kis eszed, akkor beírtad volna a wiki keresőjébe, hogy orosz nyelvtan, és szépen önti magából a táblázatokat, ellenőriztem (és a válaszban utaltam is rá, persze az más kérdés, hogy nem tudsz olvasni csak mocskolódni). Erre tehát nem volt eszed, de számonkérő levelet írni azt persze volt. Majdnem egy egész napja vársz arra, hogy valaki a szádba dobja a sült galambot, ahelyett, hogy egy rém egyszerű problémát megoldanál magadnak.
2009. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt egy darab mutatónévmást sem találtam.

Lehet, h kicsit rossz a szeme, de hogy ennyire??!!


{egyébként azt az oldalt már megtaláltam korábban is.}

2009. ápr. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!