Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tudok most tenni?

Mit tudok most tenni?

Figyelt kérdés

HA NEM AKARSZ SOKAT OLVASNI AKK CSAK A VÉGÉT OLVASD EL!


Kedden beíratkoztam a katedra nyelviskolába. A tudásom pont 2 csoport közé esett. Tehát A2 B1 között vagyok. Csoport úgy indult, hogy hétköznap és este 8 ra végeztem volna, így fél 12 re értem volna haza (buszok). Ez nekem nem megfelelő mert én emellett iskolába is járok, és 5 kor kelek. Mondtam is a nőnek, mire aki még ott állta azt mondta most indul egy csoportja, az úgy néz ki hogy 30 óa felzárkóztatás és 60 óra nyelvvizsga előkészítő. Felírtak ide. Csütörtökön kaptam egy e mailt hogy szombaton kell mennem és vasárnap (eddig nem is tudtam hogy vasárnap is kell, így persze a hét minden napján kelhetek hajnalban).. az óra 9től 1 ig tart 3 héten keresztül és mellette :2x5 óra .... akárhogy számolom ha 1 ig tart akkor az csak napi 4 óra .és akkor a 30 óra rögtön 24 óra csak... ez kerülne 34 ezerbe...tegnap megvolt az első órám.. a csoport nem tetszett, egy gyerek folyton bekiabálta a megoldást a kérdésre időm se volt gondolkodni, de ez még semmi, mert az óra végére rájöttem a tanár totál el van tévedve..eleve csak 3, 5 órát tartott meg az 5 ből, semmi nyelvi felzárkóztatáést nem sinált csak beszélgetett azzal a gyerekkel angolul aki mindig bekiabált mindent... na néha szólt a csoport többi 6 tagjához is de akkor is .. és mikor engem kérdezett nem tudtam a szenvedőt.. oohh mamám hát A2 es szinttel hogy a francba?? és ki volt akadva hogy most el kell mondania .. hál istennek én nem fizettem még be, és mivel nem vagyok 18 anya azt mondta az én aláírásom nem számít..tehát kifizeti ezt a 3,5órát és nem megyek többet. DE AKKOR HOL TANULOK MEG? ÉS TI MIT TENNÉTEK A HELYEMBEN?: elmennétek a többi órára is? jól magyarázz csak nem akarja elmondani mert azt hiszi tudjuk ...én meg azt sem tudom miylen nyelvtan áll még előttem ..hogy tudnám megkérdezni?? egy magán tanár kéne nekem..:S:S TEHÁT:


Szolnokon tudtok jó angolos magán tanárt?/ Melyik nyelviskolában menjek oylan órára ahol egyedül vagyok?

A pénz nem számít, csak nagyon ritkán járnak a buszok, és rugalmasságra van szükségem, viszont szeretnék január5 én nyelvvizsgázni, most B1 szint legeslegeslegeslegelején vagyok. És hogy érné meg jobban, mármint hol biztosabb hogy jól felkészít a nyelvvizsgára?


2011. szept. 18. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!