Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék németekkel beszélge...

Hol tudnék németekkel beszélgetni itt a neten?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy ha németekkel beszélgetnék akár msnen vagy leveleznék vagy ilyesmi akkor sokat fejlődhetne a német tudásom, de nem tudom hogy milyen oldalon találhatnék normális embereket akik szívesen beszélgetnének velem.(Persze velem egyidősek legyenek vagy 1-2 év kor különbséggel) Nem muszáj hogy németek legyenek, jó ha svájci vagy osztrák is.

Csak barátkozni szeretnék semmi több. Aki tud az segítsen!

Előre is köszi a normális válaszokat!:)

18/L


2011. szept. 8. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
facebook, vagy a német "facebook" a wer-kennt-wen.de
2011. szept. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg valaki tud még más helyet is?:D
2011. szept. 9. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Nachbarn.de

Ott mindig rád fog köszönni valaki, a "postkasten"-nél lehet beszélgetni.:)

2011. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15:04 vagyok:

Nekem nagyon sokat segitett, mert hamar rámragadtak a német szleng szavak, ugyhog szerintem jó...:)

Ha nem irna rád senki, akkor irj valakinek te, ugyanugy a "postkastennél", elég annyi, hogy Hallo! Wie gehts? és onnantól egyből elindul a beszélgetés..Amugy van 1-2 érdekes öregember is fennt, végülis annyira nem gázak,de ha éppe udvarolni próbálnának, ne ijjedj meg tőlük..:D:D


De majd ugy is belejössz!:)

2011. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D Akkor szerintem ide benézek majd hamarosan:D
2011. szept. 10. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!