Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia vs Orosz. De melyiket?

Francia vs Orosz. De melyiket?

Figyelt kérdés
Angolból felső fokúzni fogok most, olaszt 2éve tanulom.És felszeretnék venni egy nyelvet.Spanyol kizárva mert még keverném az olasszal. Másik kedvenc nyelveim az orosz és a francia. Tudomásom szerint orosz könnyebb nyelv (tudok írni olvasni ciril betűkkel).Viszonta francia nyelvtanja szinte ugyan olyan mint az olaszé és nagyon hasonlítanak a szavak az angolra és olaszra. Orosz tanár ismerősöm nincsen, de kb 10 franciát beszélő ismerősöm van. Nem tudok dönteni:S Szerintetek? És mit tanácsoltok?:) köszi előre is mindent:)
2011. szept. 7. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

orosz :)

nekem jobban tetszik,mint a francia,de itt az a lényeg hogy neked melyik tetszik jobban:)

2011. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én franciát tanulok az angol mellet:)sztem mind2 jó.az oroszra szavaznék talán,ha már tudod az alapokat.de egyetértek azzal h az számít h te mit gondolsz.
2011. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem Francia és Orosz, hanem francia és orosz.


A francia könnyebb (angol után), az orosz jobban tágítja a látókörödet, és kb. egyforma hasznosak.

2011. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igazság az, hogy mind a 2 nyelv tetszik mert mind a 2 másért szép:) igazság az, hogy megpróbáltam együtt tanulni őket de négy nyelv egyszerre azért sok :/ jelenleg a franciára látom a több esélyt mivel az olasz miatt könnyebben menne... de nem nagyon tudok választani:$
2011. szept. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!