Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet az origo nyelvizsgár...

Hol lehet az origo nyelvizsgára a jelentkezési lapot letölteni? Vagy be kell menni személyesen érte?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
www.itk.hu
2011. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elmondom neked is, mert sajnos az én szellemi képességem sem haladta meg az itk honlapját, hogy megérthessem a gondolkodásukat, azon a telefonszámon, amin meg segítséget lehetett kérni, hülyének néztek, mert semmit nem tudtam... :)


Mindez már a múlté.


[link]


Itt, a honlapon, jobb oldalon látsz egy "online jelentkezés" fület. Alatta, mivel még te nem regisztráltál, tedd meg! Add meg az e-mail címed és egy jelszót. Az adataidat pedig helyesen töltsd ki, hiszen ha online jelentkezel, ez nagyon fontos lesz, mert ezekkel az adatokkal kapod ki sikeres nyelvvizsga esetén a bizonyítványodat!


A későbbiekben meg már csak a "belépés"-re kell kattintani. Ha regeltél, minden le lesz írva az online jelentkezéssel kapcsolatban is. Olvasd el figyelmesen, és nem lesz gond.


Én ezt ajánlom neked, ha pedig mindenképpen "papír" alapon szeretnél jelentkezni, akkor sajnos be kell menned a hozzád legközelebb eső város kirendelt nyelvvizsgahelyére. Ez így megy. De ezt nem ajánlom, ugyanis 1000 HUF "kezelési költséget" szednek be mindenkitől, ilyen jelentkezés esetén. Online viszont ezt meg tudod spórolni, így csak a nyelvvizsga árát kell átutalnod! ;)


Sok sikert!

2011. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!