Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanulna velem valaki középfokú...

Tanulna velem valaki középfokú német nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt volt valami nemet tanär valamleiyk kerdesnel, jo lenne ha jelentkezne nälad,mert igencsak segitökesz volt.
2011. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a holnapi középfokúra gondolsz ? XDDDD
2011. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jaj nagyon örülnék neki :) nem, nem a holnapira.Valamikor jövőre akarok, viszont nem megy tökéletesen a beszéd és a szókincsem sem a legnagyobb. Szívesen beszélgetnék német emberekkel is, de nemtudom, hogy hol tehetném meg.Esetleg ha valaki tudna ebben segíteni, szívesen fogadnám :)
2011. aug. 12. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
ha akarsz írj egy privit nekem is jól jönne :)
2011. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem már van középfokú nyelvvizsgám, és német szakon tanulok az ELTÉ-n, ha gondolod, szívesen segítek neked egy picit. (Ingyen.) Nyugodtan írj. Nem tudom, itt kilehet írni a saját e-mail címét az embernek? Háát, csak nem lesz baj belőle: litkeiagi2010@hotmail.com

Írj, ha úgy gondolod. (Mellesleg nekem se ártana. :P)

2011. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem is van már középfokú nyelvvizsgám.

Milyen nyelvvizsgát szeretnél tenni? Ha emelt érettségit teszel, az azért jó mert ingyen van, ha nyelviskolában teszel le nyelvvizsgát, az meg valamivel könnyebb. De ne félj egyiktől sem, aki rendesen felkészül, az megtudja csinálni. Ha valamit nem értessz németből, megkérdezheted levélben és segítek.

Itt pedig összeismerkedhetsz németekkel: www.mytopic.at

és a facebook-on is vannak németek :)

2011. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Loach válasza:
msn/skype? ha gondolod írj mailt, és elküldöm, hoggy milyen címen érsz el, vagy ha megírod a te elérhetőségedet felveszlek, és akkor tudunk németül beszélgetni...szívesen gyakorolnám én is a nyelvet...
2011. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is jó lenne egy kis segítség. Főleg a nyelvtannal van egy kis bajom, de szívesen beszélgetek bárkivel németül:)
2011. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!