Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miből áll egy középiskolás...

Miből áll egy középiskolás angol és egy német szintfelmérő?

Figyelt kérdés
jövőre leszek 9.-es, mire készüljek? azt tudom hogy lesz benne bemutatkozás, képleírás, de többet nem tudok.
2011. aug. 3. 13:07
 1/5 anonim válasza:
Az alapok lesznek csak, lényege hogy tudják hogy mennyire tudsz németül,angolul. Amit eddig vettetek azokat nézd át.
2011. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát az jó sok lesz :S

köszi

2011. aug. 3. 13:16
 3/5 anonim válasza:

én kilencedikes leszek, írtam angol szintfelmérőt. szerintem könnyű volt, bár én 5ös voltam angolból, de nemhiszem, hogy bárkinek is olyan nagyon nehéz lenne. karikázós kérdések vannak, nyelvtani kérdések.. pl: The horse ..... four legs.

és akkor választani kell, hogy a., has got b., have got c., hasnt got d.,have meg ilyenek:D

2011. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bár lehet nekem nem így lesz, nemtudom
2011. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egy szöveget el kell olvasnod, majd válaszolni kell rá, ki kell egészíteni egy szöveget, nyelvtani ismeretek.. ne aggódj nem lesz nehéz, én most vagyok kilencedikes
2011. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!