Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek azt hiszik, hogy...

Szerintetek azt hiszik, hogy "e-mail betyár" vagyok? És csak hülyéskedek?

Figyelt kérdés

Már másodszorra történik meg velem, hogy Angolul írok egy levelet, amire eddig rendben válaszoltak is. Azonban az arra válaszoló leveleimben éreztem, hogy nem vagyok toppon, vagy valami nem világos stb. És nem is válaszoltak már :D

A legutóbbi az volt, hogy írták, hogy kattintsak az eladó nevére. És egyéb instrukciókkal láttak el. Én kinéztem a szememet, de egy árva forgalmazót nem láttam a honlapon ( Csak miután elküdtem ezt a levelet:

(Hello,

Thank You for answering.

Sorry, but I can't find the name of the seller. Could You tell me where is it?

Thank you a lot


Warmest regards, XY )


fedeztem fel egy kis szürke, homályos képet a forgalmazó nevével. Nem tudtam, hogy sirjak-e vagy nevessek, de most elkapott a nevetés :D


Régebbi eset meg az volt, hogy kérdezik, hogy nem lenne e probléma, ha előre fizetnék, nekem meg nem jutott okosabb az eszembe, mint,hogy a szótárból az akadály szót keressem, amire ez volt a megfelelő szó: There isn!t lion on the gate.

Teljes mondatben: Naturally, There isn!t lion on the gate to pay in advance :D. Azt akartam írni, hogy természetesen nincs akadálya, hogy előre fizessek. Erre se válaszoltak. Gondolom a naturally sem jó, ebben a példában :( és főként az oroszlán, a problem egyszerübb lett volna, de egyszerűen nem jutott az eszembe.


Ti azt gondolnátok, hogy valaki hülyéskedek?


Ja és leírtam, hogy Magyarországról írok ( Hát ez jó reklám :D )És hogy az angolom még elég gyenge. Ne haragudjatok, nem viccelek, de most tényleg elkapott a nevetés.


Köszi az együttérzést :D


2011. júl. 1. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
na te ímélbetyár, mit akartál venni? amúgy ha normális az eladó akkor egy ilyen kis incidens nem lehet túl nagy akadály, hiszen ő eladni akar, de nagyon...
2011. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D Hát köszönöm kedves vagy!

Az első alkalommal Írországból szerettem volna megrendelni a Rimparemmi együttes CD-Jét a Salmon Boy-t. Ez egy népi zene.

A másik alkalom, meg ma volt. Az amazon.com.uk-tól egy étrend kiegészítő szállítási költségeiről érdeklődtem.


Még amire gondolok, mivel az első levelemet a honlapukról írtam, (mindkét esetben) de a válaszlevelet a saját outlook-omról írtam, lehet, hogy nem kézbesítette? Bár akkor meg, kapnom kellett volna egy kézbesíthetetlen levé, Undelivered mail üzenetet.

2011. júl. 2. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Húú..hát ugye ez az oroszlános dolog..húú..inkább hagyjad...
2011. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz, húú, hát hagytam!
2011. júl. 2. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
E-mail betyár. Az elektronikus levelezés Rózsa Sándora. :)
2011. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!