Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjem az angol tanulást?

Hogyan kezdjem az angol tanulást?

Figyelt kérdés

Lassan közeleg a 4.X, néhány hónapot régebben foglalkoztam vele, de beszélni sosem beszéltem. Munkám nincs (így sajna pénzem sem), az időmet viszont most erre tudnám szánni (legalább netem még van...). Hogyan, mivel kezdjek neki? Egyáltalán ilyen korban meg lehet még tanulni?

Köszönöm!


2011. jún. 27. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármikor el lehet kezdeni (vagy folytatni)!

[link]

ez jó kezdetnek, de egy tanár segítségére szükség lesz a beszéd fejlesztéshez

2011. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tanulni,persze.Ajánlom az "5percangol.hu"-t.Vannak videók,feliratkozhatsz hírlevélre.Van belőle újság is,de ha nem akarod megvenni,ott a honlap.Van kinyomtatható munkafüzet is,megoldásokkal.youtube.on,pedig nézz vidiket,angol felirattal,illetve dvdket is ugyanígy:) Később pedigha nagyjából megy,ott a facebook,skype,ott bezsélgetni is tudsz.De vannak levelező oldalak is,pl. a penfriend,vagy a friendfinder.Soha nem késő.Neten olvastam valahol,hogy egy 60as nő is eldöntötte,hogy megtanul angolul,és angolul levelezik.Sok sikert!:)
2011. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2011. jún. 28. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!