Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ÖSD nyelvvizsgán, szóbelin...

ÖSD nyelvvizsgán, szóbelin nektek mi volt a vitatkozás témája?

Figyelt kérdés

Szombaton megyek vizsgázni.

Köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 22. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!én is majd nemsokára megyek ösd-re,am nem tod h itt is úgy van,h ha nem sikerül pl. a szóbeli,de az írásbli igen,akkor csak a szóbelit kell ismételni ugye?
2011. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem elég könnyű volt, valószinüleg a korom miatt kaptam ezt a 3 közül, mert 13 voltam még csak (aki kötekedni akarna, hivatalosan is mehettem már).

TÉMA: REISEN IN EINER GRUPPE ODER ALLEIN

2011. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem vették figyelembe a korom a vitatémánál, 18 évesen mentem, a vállalkozói vs. beosztotti munkaformást kellett megvitatnom. Szóval szerintem ez véletlenszerű, de az a januári időszak amúgy is olyan volt, mintha 30 éves, szakmához nyelvvizsgát letenni akaró férfiaknak lett volna kitalálva a nyelvvizsga ( témákat tekintve ). Viszont elnézték, h így nem mélyedtem bele annyira kellő tapasztalat és rálátás nélkül.
2011. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vok.az utazásos az jó téma :) am h van ez a ismétlősdi?mármint az egészet kell,vagy csak ami nem sikerült?
2011. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!