Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan ingyenes helyet a...

Van olyan ingyenes helyet a neten, ahol törökül tudnék tanulni?

Figyelt kérdés
Nemsokára Törökországba megyünk nyaralni barátnőm családjával, és szeretném megértetni magam a helyiekkel legalább alap szinten. pl: vásárlás, útbaigazítás
2011. jún. 21. 18:19
 1/5 A kérdező kommentje:
*hely
2011. jún. 21. 18:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen van. Az az egy bibi van vele, hogy akkor tudod tanulni, ha angolul is tudsz. De ez a legtöbb nyelvvel így van, azaz ha angolul tudsz, akkor bármilyen nyelven tudhatsz. Komolyan. Nem tudom, hogy mennyi ez a nemsokára, de hogyha ez pár hónap, akkor sajnos muszáj lesz befektetned valamilyen jobb könyvbe amit én nem ismerek, vagy valamilyen nyelviskolába. Ha több időd van a kirándulásig, akkor óriási elszántsággal és sok szabadidővel esetleg van esélyed, hogy az angolt felgyúrd annyira, hogy tudjál törököt tanulni. Nagyon esetleg.
2011. jún. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jövő héten megyünk...

Nekem nem kell ilyen komoly török tudás, csak annyi kell hogy tudjam mondani a lényegesebb mondatokat.

2011. jún. 23. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint említettem, ilyet sajnos nem igazán fogsz találni magyar nyelven az interneten, vagy nagyon elrejtve. Az, hogy pár alapdolgot szeretnél tudni, az is elég tág fogalom, magánvéleményem szerint azzal, hogy megtanulsz köszönni, azzal még olyan sokra nem fogsz menni. Hacsaknem az, hogy kivívsz egy kis tiszteletet a törököknél, hogy te hajlandó voltál legalább ezt megnézni. Végül is ez utóbbi is valami.


[link]


Ezen a linken tudnál nézelődni például, de ez angolul van. Ha az menne, akkor meg tudnád oldani. Anélkül viszont nem fog menni.

2011. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! Azt elfelejtettem mondani hogy angolul tudok. Tényleg csak annyit akarok, hogy legalább ne bunkóskodjak úgy át egy másik országba, hogy legalább köszönni, megköszönni a segítséget se tudjam.
2011. jún. 25. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!