Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Internetes leckéken keresztül...

Internetes leckéken keresztül tényleg meg lehet tanulni az eszperantó nyelvet?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne az eszperantót véleményezzétek!
2011. jún. 21. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen távtanulásban, illetve otthontanulásban minden csak rajtad múlik. Nyilván hiába kapod a leckéket, ha behajítod a sarokba és nem foglalkozol velük, ugyanakkor ha napi 4 órát ülsz a fenekeden és tanulod, akkor jó eséllyel meg is ragad valami. Kitartás és szorgalom kell hozzá!
2011. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tőled függ, valóban. Meg lehet. Igazából bármilyen nyelvet meg lehet tanulni tanár nélkül is, ha vki nagyon akarja, az eszperantót pláne.
2011. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mariannti válasza:

Amit a többiek írtak, teljesen igaz. Az eredmény elsősorban rajtad múlik. Nekem személy szerint sikerült megtanulnom. Októbertől tanultam az interneten és januárban megcsináltam a középfokú C-t. Az viszont biztos, hogy napi több órát tanultam. A magnóhoz hallgatnod kellene az eszperantó rádiókat vagy be kell még szerezned néhány feladatgyűjteményt. (pl. a Princz Oszkár-félét)Ezenkívül sokat kell beszélned hangosan. Minden mást megtanulhatsz a tanfolyami anyagból.

Jó tanulást!

2011. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!