Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon fontoooos. Szombaton...

Nagyon fontoooos. Szombaton lenne az ecl nyelvvizsgám, de el szeretném halasztani, el lehet még?

Figyelt kérdés
Most volt az érettségim és nagyon kimerültem, úgy érzem semmit nem tudok, és szombaton nyelvvizsga lenne, el elehet még halasztani?
2011. jún. 16. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem... asszem még két héttel előtte le lehet mondani, de már akkor is benyelik a pénz egy részét.

Szerintem megszívtad, mert ha holnap bejelented, hogy bocsi nem megyek már nem fogják visszaadni a pénzt, talán akkor ha balesetér és kórházba kerülsz.

Próbáld meg, ha már be van fizetve, hátha még egy kicsit telik az erődből.

Egyetemeken 1 zh felérhet egy érettségivel és van amikkor egyhéten van 3 is.

2011. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én csak át akarom tenni a következő alaklomra ami 2 hónap múlva lesz, nem a pénzt akarom visszakérni, de köszi a választ :)
2011. jún. 16. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van valami jó indokod akkor igen. hát a kimerültség az éppen nem jó indok
2011. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat :)) már csak azért is megcsinálom ^^
2011. jún. 16. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült?


Amúgy nem lehet áttetetni, ezt az alkalmat is ugyanúgy ki kell fizetni és a következőt is.

2011. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!