Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találhatnék magyar nyelvű...

Hol találhatnék magyar nyelvű szótanuló kártyákat rajzokkal?

Figyelt kérdés

Külföldieket tanítok magyarra és szeretnék néhány szócsoportot kártyás módszerrel tanítani nekik. Pl. zöldségek, gyümölcsök, állatok.

Neten keresgéltem, de vagy én vagyok béna, vagy nem igazán van ilyen (egyet találtam, de ott van hat zöldség és annyi...).

Talán gyerekeknek létezhet ilyen?

Hol találhatnék ilyen grafikát? (pl. egy ló vagy paradicsom lerajzolva, alatta a neve)


2011. jún. 6. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem se nagyon van ilyen. Magadtól is tudsz csinálni:)

2011. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Grafikát taláhatsz gyerekeknek szóló kifestőkben, a képaláírást meg neked kell odavarázsolni.

Nálink van "Okos játékok boltja" Keress ilyen helyen óvodás, iskolába készülő gyerekenek való cuccok között.

2011. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beírod google keresőbe a szót amit keresel és képekre keress rá. Kimásolod, beteszed word-be, vagy csinálsz neki valami csinos táblázatot és kész.
2011. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!