Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Novemberig meg kell tanulnom...

Novemberig meg kell tanulnom alapfokon németül. Ajánlanátok oldalakat és könyveket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Tanfolyamra nem tudok menni, kisbabával vagyok itthon, de a cégnek ahol dolgozom ez a feltétele, hogy visszavegyenek határozatlan idejű szerződéssel.

Segítsetek valami jó ötlettel.

Köszönöm.

2011. jún. 1. 09:32
 2/4 anonim ***** válasza:

német anyanyelvű bejárónő/magántanár


Gondolom nem passzív, hanem aktív nyelvtudás kéne, akkor pedig használnod is kell a nyelvet és nem csak magolni.

:(


Sok sikert!

UI: Szerintem ha meg is tanulsz németül, akkor is ki fognak találni valami més kifogást. A baba a gondjuk, nem a nyelv. Egy alpfokkal mit kezdesz a munkában? Kávét kérsz?

2011. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen segítenék nyelvtanban meg ilyenekben,de nem tudom sajnos,hogy hogyan. :(

A magántanár nem lenne rossz ötlet,ő tudna szerintem a legtöbbet segíteni,meg a baba mellett is könnyebben összeegyeztethető,mint pl.egy tanfolyam.Csak az a baj,hogy nagyban anyagi függő is.

Könyvek:én gimibe járok,nálunk a kezdőknek Pingpong,Ausblick,Stufengrammatik volt.Csak ugyebár ezekbe egy szó sincs magyarul,a nyelvtant meg nyilván magyarázni is kellene.Teljesen kezdőknek nem tudom sajna,hogy milyen könyv lenne az ideális.

Oldalakra:Google-ben biztos lenne valami jó,ami segít.

Nem tudom,mert nem írtad,hogy alapfokú nyelvvizsga lenne a cél,tehát kell róla bizonyítvány is?

Igen,és ha gondolod,nekem van egy jó tanárom,megkérdezhetem tőle neked,hogy mit javasolna teljesen kezdőknek.A választ majd ide megírom neked.

Remélem segítettem azért valamit:)

L/17 (közép+felsőfokú nyelvvizsgával)


UI:.Ha van még valami kérdésed,nyugodtan írhatsz privátban is.:)

2011. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Péterfay Dóra ***** válasza:
100%

*****

Ide regisztrálj, nem fogod megbánni! It három téma is található, amely kimondottan némettanulással foglalkozik, és rengeteg könyvet, hanganyagot és segédletet találsz.

A témák:

1. német nyelvkönyvek, munkafüzetek, segédletek

2. német tanoda

3. tanuljunk németül!

Ezenkívül van egy ilyen is: "Nyelvtanulá otthon, egyedül".

Fontos: Ahhoz, hogy letölteni tudj, illetve a letöltőlinkeket lásd, húz hozzászólásodnak kell lenni.

Magam is regisztrált tag vagyok ezen a fórumon.

Csak írd ki, amit kérsz!

Remélem,a továbbiakban sokat tudok segíteni!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!