Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angliában és egyéb országokban...

Angliában és egyéb országokban (kivéve a miénkben) kell a diplomához nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott nem vesznek föl külföldiként az egyetemre, ha nincs nyelvvizsgád(TOEFL, Cambridge, stb.). De amúgy azoknak nem kell tudtommal, akik angol anyanyelvűek(vagy angol nyelv ország állampolgárai, gondolom én).
2011. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nem akarok kimenni külföldre dolgozni... Csak érdekelne, hogy ha más országokban ugyanúgy elvárás -e a diplomához a nyelvvizsga, mint nekünk.
2011. máj. 28. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam. A választ pedig nem...Érdekes, külföldön mégis jobban tudnak angolul, mint itthon, ahol evárás.
2011. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jogos!! S miért? Mert általánosban jobb a képzés. Nem felnőtt korban dől el, hogy ki milyen jó lesz egy idegen nyelvből... A kényszer soha nem javít egy helyzeten.
2011. máj. 28. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Dee, a kényszer is javít. Svédországban/Finnországban/stb. is sokan tudnak angolul, és ott nincs szinkron a tévében, minden felirattal megy...
2011. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez persze szép megoldás. Könnyen tanulhat így az ember. Azért remélem van, amit szinkronizálnak is. :D
2011. máj. 28. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsen. Vagyis van, a meséket. És ennyi. És ott az a normális, senki nem rinyál érte(tudtommal :D)
2011. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szlovéniában sem kell, és általánosságban itt is jobban tudnak az emberek angolul... amúgy itt sincsenek szinkronizálva a filmek,sorozatok, felírat van hozzájuk
2011. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bulgáriában úgy tudom nem kell.Szerintem Svájcban sem ,de többiről nem tudok nyilatkozni.
2011. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!