Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki megírná nekem, mennyire...

Valaki megírná nekem, mennyire nehéz most a BME angol középfokú? Most megyek 28-n és nagyon érdekelne, mert hallok pozitívat negatívat egyaránt.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

az írásbeli része nem olyan nehéz ha biztosak az alapjaid. a levél gyerekjáték volt (mondjuk én abban voltam a legjobb), a nyelvtannál nagyon oda kell figyelni és akkor nem lesz gond. egyedül a szövegértés volt nekem húzós.

szóbeliből én rigót csináltam mert azt hallottam a bme-n előszeretettel kérdezősködnek az európai parlamentről vagy az abortuszról :( jah meg a magnóhallgatás is nagyon nehéz

2009. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én januárban voltam!Én csak ajánlani tudom, Telcen már voltam, nekem ott a magnó sokkal nehezebb volt, mint a BME-nél!A nyelvtant én begyakoroltam, megrendeltem a gyakorlókönyvet is. A szóbeli nagyon light volt. Bevezetésként "travelling", utána képnél a telekommunikációs eszközök és a szituációnál pedig el kellett magyarázni egy barátomnak egy játék szabályait(foci). A magnó szerintem a BME-nél a legkönnyebb, nincs háttérzaj mint a többinél, nincs akcentus és a feladatnál tudod, hogy mikre kell válaszolni és figyelni!Én csak ajánlani tudom, összevetve a többi nyelvvizsgával!És ami nagyon jó, hogy lehet szótárt használni az írásbelihez, kivéve a nyelvtani teszt, de a levélnél, a fordításnál és a szövegértésnél nagy segítség a szótár!

Ha van még valami kérdésed, privátban szívesen válaszolok!!!

2009. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!