Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát válasszam?

Melyik nyelviskolát válasszam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen nyelv? Ha angol, akkor ECL vagy Cambridge. Utóbbi nemzetközi és Angliában is ezt fogadják el mindenhol. Ez egy elég elit nyelvvizsga és sokat is kell tudni hozzá.

Ha német, akkor szintén ECL vagy DSD. Utóbbi megint csak az adott országban elfogadott. Annyi, hogy a DSD-t iskolákban szervezik, én is ott csináltam. Az írásbelin kívül , projektet kell csinálni valamilyen probléma-orientált dologról. Az én témám az állatkínzás volt, de lehet pl abortusz, az orvosok helyzete stb. Nem nehéz különben :)

2011. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első:Szerintem félreértetted,mert nyelviskolát kérdezett.


Ha nyelvvizsgát akarsz: Katedra! lehet,hogy csak én fogtam ki remek tanárt,de 3 hónap alatt meglett az angol középfokúm,az érettségim most kb. 85 % lett.18/L

2011. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!