Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miket kérdeznek egy középfokú...

Miket kérdeznek egy középfokú angol nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

Középfokú angol nyelvvizsgát szeretnék tenni,de nem tudom,hogy milyen kérdésekre számíthatok.

Azzal tisztában vagyok,hogy egy képről beszélnem kell majd és egy szituációról is.

De,amikor bemegyek magamról kérdeznek?

És ti eddig milyen képleírásokról tudtok és milyen szituációk elképzelhetők?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. máj. 18. 16:50
 1/2 darklight992 válasza:

Én pont most voltam, nemrégen jött meg az eredmény. Ez vizsgahelyenként változó. én a TELC-et csináltam nagyon könnyű volt, szóbelin nekem nem is volt képleírás társalgás volt egy másik vizsgázóval, írásbelin nem is a nyelvtanomra voltak igazán kíváncsiak azt a levélben kellett kibontakoztatnom....szóval attól függ milyenre mész. én azt javaslom bújjad a szótárt mert általában egy szónak a 2-ik 3-ik jelentését irják bele, pl nekem ugy volt hogy volt egy szöveg és ki voltak véve belőle szavak, és azt kellett beillesztenem. ez a szöveg a zálogház működéséről szólt, és igencsak sok szakszó volt benne.

sok sikert!

ja, a light múltideje ugy volt irva hogy lit, és azt se tudtam mi lehet ez a szó, és csak a szótárba pillantottam meg hogy a lightnak a multideje, a második.

bújd a szótárt szerintem.

sok sikert :)

2011. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én Keszthelyre fogok majd menni,középpfokút teszem majd le,de először csak az "A" típusúval,vagyis csak a szóbelivel fogo próbálkozni!

De köszi a választ!!!:)

2011. máj. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!