Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám gyakorolni a...

Hogyan tudnám gyakorolni a folyamatos angol párbeszédet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egész ó vagyok angolból, és a gyakorlati alkalmazásomra vagyok a legbüszkébb mert pl órán nem követelmény de van h belelendülök ha válaszolnom kell a feladatra angolul és visszakérdez a tanár akkor automatikusan angolul válaszolok. pl mondom h: There is a bit of cheese in the fridge. és visszamondja h: Én nem látok sajtot én meg: but,, i think its on a plate.. sometimes i just take on a plate too. (megtörtént párbeszéd)

Szal ezt vhogy gyakorolnom kellene és akkor esetleg még valamit kezdhetnék is ezzel :D


2011. máj. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem gyakorolhatsz :D

Pénteken nyelvvizsgázom..

2011. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez pont fordítva van. A tanár angolul beszél, a gyerek meg magyarul. Mindez fakton. xD
2011. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első: Szurkolok :)

második: xD .

ma am helyettesítőtanár volt aki tökre de teljesen angolul beszél, vagy 5 szót mondott magyarul. szerintem csak vagy 3an értettük mit hablacsol. én értettem :)

2011. máj. 4. 18:34
 4/4 anonim válasza:
'sometimes i just take on a plate too'..ez mit jelent pontosan??
2011. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!