Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol középfokú nyelvvizsgára...

Angol középfokú nyelvvizsgára készülök és minden megy csak nincs aki a leveleimet kijavítaná, hogyan találhatnék ilyen valakit?

Figyelt kérdés
Csak ezért nem szeretnék magántanárhoz menni ,mert a többi jól megy. Szeretném ,ha írnának olyan emberek akik tudnának nekem segíteni! Előre is köszönöm.
2009. márc. 2. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig megerne a magantanar, mit jelent az, hogy csak ezert nem szeretnel? Hat akkor miert szeretnel menni magantanarhoz? Hetente 1-szer miert ne erne meg neked? Jobb, ha nem sikerul a vizsgad?

Amikor nyelvvizsgara keszultem, akkor egy egyetemista lany jart hozzam, o keszitett fel. Sokkal olcsobban tanitott, mint egy igazi tanar. Nagyon jo volt, sokat segitett, es sikerult a vizsgam is.

Nezz utana te is, keressel egy egyetemistat, neki is penz, es neked is olcsobb!!

2009. márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A csak azért nem szeretném azt jelenti ,hogy csupán azért ,hogy leveleket javítgasson nekem nincs szükségem rá. Az összes többi részre pedig tudok otthon is gyakorolni, az ,hogy ő javítja nekem ki a tesztet vagy én magamnak javítókulcs alapján ugyanaz, ha valamit nagyon nem értek pedig megkérdezem azt a lányt akivel beszélgetek.
2009. márc. 2. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az iskolai tanarod is szivesen megnezi azokat a leveleket, neki nem kerul semmibe, es az o erdeke is, hogy vizsgat szerezz, ot is minositi valamilyen szinten az eredmeny.
2009. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csak javadra válik, ha a szóbelire nem egyedül készülsz fel. Nem elég, ha sok zenét hallgatsz vagy filmeket nézel.. Neked is beszélned kell, és egyedül nem biztos, hogy tudsz beszélni a témákról.. Szerintem csak jó, ha megszokod, hogy valakinek mondod a magadét és kijavít, ha valami hibás vagy valamit mellétesz. A vizsgán ha megakadsz az nem jó pont..

Heti 1 alkalommal elmehetnél tanárhoz, csak a javadra válna. Ez úgy nem is drága (1500-2000 ft). kijavítja a levelet, ad plusz feladatot, beszélget veled és tanácsot ad. De ha annyira prodi vagy, akkor miért kell a levelet javíttatni? :P

Szerintem is szívesen segít a tanárod

2009. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Es az a lany nem tudja kijavitani neked a leveleket akivel beszelgetsz?

Azert ne bizd el magad, egy tanar nagyon jo lenne, de ha ennyire biztos vagy magadban, akkor hajra!

2009. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

www.sharedtalk.com.

itt tudsz gyakorolni es sok tanar megfordul erre szerintem biztos szivesen segitenek

sok sikert es no para!

2009. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:) egyetemista vagyok így iskolai tanárom nincs, az a lány pedig akivel beszélgetek angol és próbáltuk a levél javítást de jelenleg én jobban tudom az ő nyelvtanát mint ő maga így túl sokat nem tud segíteni. Nem elbíztam magam és nem smucig vagyok csak egy kérés volt, de ahhoz képest ,hogy másoknak kész házi dogákat írtok engem jól lehordtatok.

Mindenesetre köszönöm!

2009. márc. 2. 23:48
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, én nem akartalak megbántani.. Saját tapasztalatból mondtam. Én anyagi okok miatt nem mentem tanárhoz, magam készültem fel könyvből. Sokat néztem angol filmeket meg hallgattam zenét, fordítgattam őket meg minden ilyesmi.. az írásbelim nagyon jól sikerült, de mivel a kommunikációt nem igazán gyakoroltam, mert ugyebár nem volt kivel, így az nem sikerült egyből.. :S nagyon el voltam keseredve, aztán csak eljártam tanárhoz, akivel átbeszéltük a tételeket, meg úgy általánosságban mindent. Sokat segített, már nem volt idegen számomra, hogy más nyelven beszélek. :)

De ok, te más helyzetben vagy, hiszen van kivel beszélned. Sok sikert

2009. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!