Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mik az emeltszintű német...

Mik az emeltszintű német érettségi tételcímek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 8. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatási minisztérium honlapján nézelődj, bár én még nem találtam meg. A német tanárod segítségét is kérheted, ő lehet, hogy előbb értesül az ilyan dolgokról.
2008. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi már annyi mindenhol kerestem, már az om en is. ha megtudtad szólj légyszi. nincs némettanárom mer én már leérettségiztem, csak most kiderült le kell tennem az emeltet is és máárrrr naon elegem van sehol se találom és senki nem is tudja megmondani :(
2008. febr. 9. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! én érettségiztem emelten németből, és.. nem kaptunk mi se hivatalos tételeket! szóval a nyelvi érettségin nem azt fogják elvárni hogy szó szerint hogyan tudod bemagolni a tételeket, hanem a nyelvet alkalmazni! az emelt már nem mese!
2008. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek külön tételek, feladattípusok vannak szóbelin meg kapsz vmi témát amiről beszélned kell meg 1-2 megadott kérdésre válaszolni. Asszem szóbelin képet kapsz amiről beszélned kell.
2009. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!