Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC középfokú vizsgára való...

TELC középfokú vizsgára való felkészüléshez hol találok feladatsorokat?

Figyelt kérdés
Ha megoldókulcsa is van, az a legjobb!
2009. febr. 24. 18:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Angol nyelvből.
2009. febr. 24. 18:38
 2/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb hogyha a könyvesboltban megveszed a TELC-es gyakorlókönyvet, amiben 8 teljes vizsgasor van, megoldással a hátuljában. (én is ebből gyakoroltam, mielőtt mentem) :)

sok sikert!

2009. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mennyibe kerül ez a könyv? Úgy értem jobban megéri, mint a net-ről ingyen letölthetők?
2009. febr. 24. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyibe kerülhet, lehet, hogy anyagilag nem jössz ki jobban, ha megveszed, de szerintem sokkal jobban tudod használni, és ott biztos jó megoldás van, illetve én nem is tudok olyan oldalt, ahol több feladatsort le tudsz tölteni, szerintem mindenhol 1-1 példa van.
2009. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A könyv 4160Ft és van hozzá cd is. Ami a telc oldalán található próbanyelvvizsga az egy bájos kis csalogató és annyira ne dőlj be neki, amit ott elérsz azt a valóságban kb 10%-al rosszabbul tudod majd. Ez azért van ,mert az oldalon lévő egy kicsit beetetés is.
2009. febr. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az első válaszolótól kérdezem(akinek a 8 feladatsoros könyve van)hogy nehezebbek (voltak) a vizsgán a feladatok mint a könyvben és mikor (volt) vagy megy vizsgázni
2009. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen nehezebb a vizsgán a feladat ,mint a könyvben.
2009. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a könyvbe neked hány százalékra sikerült és a vizsgán
2009. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!