Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlana valaki egy jó Német...

Ajánlana valaki egy jó Német tankönyvet?

Figyelt kérdés
Most akarok elkezdeni Németet tanulni. Elsősorban olyasmi könyvet keresek ami un. mondattár. Pl. kiírja magyarul ,hogy : Kérek egy kiló kenyeret és emellett otvan a német megfelelője.
2011. márc. 19. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Delfinből tanultam kezdőként, de úgy emlékszem nincsenek odaírva magyarul a dolgok. De tényleg nagyon az alapoktól kezdi és sok a rajz.
2011. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is a Delfinből tanulok, az szerintem viszonylag könnyű könyv, van benne szószedet, nyelvtani magyarázat. még a Themen Aktuelle-t ismerem, de az szerintem nehéz
2011. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén a Delfint tudom neked ajánlani, de ha esetleg magyar nyelvűt keresel akkor a Start sem rossz.
2011. márc. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fenyvesi Gábor ***** válasza:
az igazság az, hogy ha valakinek megvan a szorgalma és a motivációja, szinte bármelyik könyv jó. A Start tényleg jó, a Takt könyv ugyanannak a szerzőnek a könyve, meg lehet szokni, egy kicsit modernebb, de lassabb. A Hahn Simonné Pongrácz lenne a legjobb, de azt már nem lehet kapni, régi, de szuper, itt-ott elavult, de nagyon szép, logikus felépítésű könyv, ha antikvárban megvan, az a legjobb.
2012. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!