Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám gyakorolni az...

Detti19 kérdése:

Hogyan tudnám gyakorolni az angol nyelvhelyességet?

Figyelt kérdés

TELC nyelvvizsgára fogok menni, és érdekelne, hogy az ilyen feladatokat hogyan lehetne begyakorolni. Itt nem az igeidőket értem, hanem a nyelvhelyességet.


A segítséget előre is köszönöm!


2011. márc. 15. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyelvhelyességet megtanulni nem lehet.De fejlesztheted,sok olvasással,angol film nézésével és korlátlan számú feladat csinálásával,sok sikert;)
2011. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudnál belinkelni nekem, olyan oldalakat ahol tudok angol szövegeket olvasni?

Köszönöm a válaszod!

2011. márc. 15. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem az a legjobb, ha netről szedsz le angol nyelvű újságcikkeket (Daily Mail, The Times). Ezeknek biztos, hogy jó a helyesírásuk és a szókincsük is elég változatos.
2011. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket
2011. márc. 15. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok,itt : [link] találsz hasznos dolgokat,nem csak szövegeket,de hallgatós anyagot is :)
2011. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasással lehet csak szint csak, ott meg figyelni kell hogy mik is azok a dolgok, meg hogyan is vannak.
2013. jan. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!