Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szakmai közép, Zöld út nyelvvi...

Szakmai közép, Zöld út nyelvvizsga. Hogy van esélyem arra, hogy átmenjek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz. De előző félévben végigjártam a tanfolyamot, igazán felkészültnek éreztem magam, most viszont egyáltalán nem érzem azt hogy sikerülni fog, van rá esély? A tavaszira mindig azt mondják hogy könnyebb, de melyik? A márciusi vagy a májusi?
2011. márc. 10. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne ezen rágódj, hogy melyik a könnyebb. Ezt nehéz eldönteni, elméletileg mind egyforma 'nehéz/könnyű', mert a szint megkövetel egy bizonyos nehézségi fokot.

Ha felkészült vagy és tudod, hogy sikerülni fog, akkor könnyűnek fogod érezni, ha nem akkor nem.

Nézd át a leveleket, azon sok múlhat. Olvasgasd át a tételeket, hátha megragad vmi, amit a levélben el tudsz sütni. Fusd át a szavakat, amiket korábban nem tudtál és tanuld meg őket, alkoss velük mondatokat. A szövegértésnél sok múlik azon, hogy mennyire izgulsz, mennyire vagy nyugodt, mert úgy könnyebben jönnek a jó gondolatok.

Én 3 hónapig jártam magántanárhoz, 2-3 pontokon buktam a nyelvvizsgán :( szomorú voltam, mert úgy éreztem fel voltam készülve és ment is, mégis olyan témát kaptam, amit nehéznek éreztem és nem sikerült. Áprilisban megyek újra és remélem több sikerrel :) Lassan már neki kéne látnom az ismétlésnek is :)

Hajrá, menni fog, van időd bőven a teszt alatt, hogy eszedbe jusson a jó megoldás :)

2011. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megosztanád tapasztalataidat a nyelvvizsgáról? Köszönettel...
2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!