Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná ezt nekem valaki...

Lefordítaná ezt nekem valaki angolra?

Figyelt kérdés

Két ember gyalogolt a forró sivatagban . Összevitatkoztak. Erre az egyik pofonvágta a másikat.


Aki kapta a pofont , homokba írta: " Ma a legjobb barátom lekevert egyet! "


Továbbmenve, találtak egy oázist és egy kis tóba bementek fürdeni.Aki a pofont kapta nem volt jó úszó és elkezdett fuldoklani.A másik azonnal kimentette.


Akkor az kõbe véste: " Ma a legjobb barátom megmentette az életem."


Miért tette ezeket?


Ha valaki megbánt, a homokba írdd, hogy könnyen elfújja a szél. Ha jót tesz veled valaki, azt vésdd kõbe , hogy soha ne törölhesse el semmi.!


Tanuld meg sérelmeidet homokba írni, jószerencsédet kõbevésni!


2011. febr. 19. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Two people walked in the hot forest.

They got into an argument so one of them slapped the other one.


The one who got slapped wrote in the sand: "Today my bestfriend slapped me"



As they walked on, they found an oasis and they went in a little pond to bath. The one who got slapped wasn't a good swimmer and started drowning. The other one saved him/her immediately.


Then the one who got slapped carved into a rock: "Today my bestfriend saved my life"


For what did he do this?


If somebody hurts you, write it into the sand so that the wind will blow it away easily. If somebody does something good for you, then carve that in a stone so that nothing can ever erase it.


Learn to write your scars into sand and (to carve) your fortune into rock.


(Különben a követ is "elfújja" a szél előbb, utóbb :D)

to carve a végén ()-ben, mert szerintem jobban hangzik úgy, de azzal kicsit változik az értelme.

2011. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez tetsziik. (:
2011. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sivatag = desert

forest = erdo

2011. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!