Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet B2-es...

Mennyi idő alatt lehet B2-es szinten megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Szeretnék középfokon megtanulni angolul, márciustól magántanárhoz fogok járni, de pénzszűke miatt sajnos csak heti egyszer egy duplaórát tudok járni. Így természetesen otthon is sokat szeretnék vele foglalkozni, már amennyire időm engedi. Mit gondoltok, így mennyi idő alatt tudnék megtanulni? A német elég jól ment ameddig tanultam, és azt hallottam, az angol sokkal könnyebb.
2011. febr. 11. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha aktívan foglalkozol vele, és ami a legfontosabb, - mert a nyelvtant egy hónap alatt magadba tudod erőszakolni - használod a nyelvet, tehát angolul olvasol, angol nyelven nézel filmeket (ajánlott angol feliratot csatolni hozzá, majd később felirat nélkül nézni őket), illetve angolul beszélgetsz (mondjuk külföldi ismerősökkel, vagy fórumokon) akkor 1-2 év alatt simán el lehet jutni a B2-es szintre.
2011. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-2év igensok....attól függ mennyi időt töltesz vele otthon is szabadidődbe,meg a többi,amit előttem említettek,de már félév alatt is megtudod csinálni,ha annyira ráállsz
2011. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!