Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanult már vki nyelvet az...

Tanult már vki nyelvet az eduverzum.hu-n keresztül? Tényleg tök ingyen van? Jó egyáltalán?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat.
2011. febr. 5. 18:50
 1/5 anonim válasza:
Persze ingyen oldhatsz meg feladatokat!:)A tesztek ingyen vannak,de a tanfolyam nem,ha arra gondolsz.Végülis ott is van magyarázat a leckék között én beregisztráltam,de szerintem az az ingyenes nem sok mindenre jó.A feladatok miatt érdemes beregisztrálni mondjuk az igaz,de sok magyarázat nincs mellé.Probáld meg,igazábóél veszteni nem veszt az ember vele.Gyakorolni jó,másra nem nagyon én szerintem!Hogy a fizetős milyen azt nem tudom,de azt dicsérik!
2011. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elöző vagyok!Én szerintem keress egy jó tanárt és mellette az kitünő gyakorolni.De az ingyenes verzióval nem tanulod meg a nyelvet én szerintem.Amúgy milyen nyelvet akarsz tanulni?
2011. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8.-as vagyok és a suliban tanulok németet és angolt is, de nem vmi nagy a színvonala és arra szeretnék ráerősíteni.
2011. febr. 6. 16:20
 4/5 anonim válasza:
Ingyen nem adnak semmit!Én szerintem menjél el egy magántanárhoz heti 2-szer.Bár nem tudom hogy neked melyik fontosabb a német vagy az angol,amelyik neked fontosabb ahhoz keressél egy magántanárt.Érdemes az egyik nyelvet rendessen elsajátittani,azt már te tudod hogy neked melyik lenne fontosabb.Én a németet tanulnám meg elösször rendessen mert az nehezebb és arról könnyebb az angolra áttérné,mint forditva.
2011. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha középiskolában nem tanulom úgy a németet akk az lesz
2011. febr. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!