Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud esetleg bármilyen...

Valaki tud esetleg bármilyen információt adni az alábbi nyelvtanfolyamról Miskolcon?

Figyelt kérdés

Az alábbi tanfolyamról szeretnék információkat kérni. Voltunk a helyszínen, de nem túl bizalomgerjesztő se a hely, se a tanárok, és azt szeretnénk tudni, hogy indították-e már ezt a tanfolyamot, és volt-e rajta valaki. Ha igen, bármi infónak örülnénk, milyen az oktatás, tényleg megéri-e, illetve lehet-e becsapás?


Előre is köszönöm az információkat!


KEDVEZMÉNYES NYELVTANFOLYAMOK


BEIRATKOZÁS!


60 ÓRA = 17.000 FT!


A Megoldások Országos Egyesület Kedvezményes Nyelviskola


kedvezményes (támogatott) nyelvtanfolyamot indít

angol, német, spanyol, olasz, francia, orosz, eszperantó

nyelvből normál haladással, kezdő, újrakezdő, középhaladó,

haladó, és nyelvvizsga előkészítő szinten.


Angolból és németből gazdasági szaknyelvi képzést is indítunk.


A BEIRATKOZÁS IDŐPONTJA ÉS HELYE:

Miskolcon: 2011.01.10-től 02.04-ig, hétköznap, 16:00-19:00 óra

között, Miskolc, Geró János u. 6. szám alatt (1, 2 villamossal

a Szent Anna térnél a Szinva patak irányába, vagy a 21-es busz

Nagyváthy u.-i megállónál kell leszállni).


A csoport besorolások részleteiről a beiratkozáskor lehet érdeklődni.


A TANFOLYAM JELLEMZŐI:

- órák heti 2 ill. 1 alkalommal vannak, alkalmanként

2x45, ill. 4x45 percben, főleg 16.00, 17.40, 19.20 órai kezdéssel,

ill. szombaton 9.00 órai kezdéssel;

- beiratkozni, szintfelmérőt írni, befizetni egyszerre lehet;

- 8-12 fős csoport létszám;

- diplomás, gyakorlott nyelvtanárok tanítanak;

- nappali, levelező hallgatók egyaránt jelentkezhetnek;

- egyszerre 2 nyelv tanulására is van lehetőség.


ELÉRHETŐSÉGEINK:

Miskolcon: 20/917-6867


E-mail Miskolcra: moemiskolc@gmail.com


Webcím: www.kedvezmenyes-nyelviskola.hu


2011. febr. 1. 22:21
 1/2 Ignis Subdialis ***** válasza:

Már ugyan régi ez a kérdés, amit igazából nem is értek, hiszen ide van másolva minden információ, s furi, hogy van még aki nem hallott erről a nyelviskoláról. :)


Én éppen Miskolcon kezdtem náluk angolul tanulni 2006-2007 körül, aztán a fővárosban folytattam. Általában 10-12 fővel indult a csoport, de valamiért 1-2 hónap elteltével mindig már csak 6-8-an voltunk, ez egy garantált tendencia, voltam már náluk sok kurzuson és mindig így volt. Volt, amikor már csak 3-4 fő nyomta. A tanárok olyan tanárok, akik máshol is tanárok lehetnének, s sokuk nem is csak itt tanít nyelvet. Angol tanfolyamon Oxford könyvekből tanulunk, amik színesek, izgalmasak, s nem is túl drágák, bár még így is sokan csak letöltik. Nem tudom mi nem bizalomgerjesztő az épületen, vagy mit vár valaki egy nyelviskolától, a fővárosi helyszín sokkal kevésbé hangulatos, meg praktikus, de a többi nyelvsulihoz képest mégis erős középkategóriát képvisel. A tanfolyamok elindulásakor szokott némi szervezetlenség lenni, de aztán megy minden rendben. Bárki tanulhat náluk, nem csak diák.

2012. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is járok hozzájuk tanfolyamra, oroszra. Megbízható, nincs vele semmi gond, rendben zajlanak az órák, kulturált helyen, a nyelvet tudó tanárokkal.
2013. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!