Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga, érettségi, B1,...

Nyelvvizsga, érettségi, B1, B2. Hogy is van ez? (nehézség)

Figyelt kérdés

(Angol nyelvről van szó, és TELC nyelvvizsgáról)

Ugye a B2 a középszint, az a legnehezebb...mármint ezek közül.


aztán? A B1 ,ami ugye az alapfok az , az érettségi és a B2 között áll vagy ,tehát kicsit nehezebb mint az érettségi?Vagy Azonos nehézségi szintet vannak , vagy talán kicsit könnyebb az érettséginél ?


Valaki elmagyarázná hogy is van ez ?


2011. jan. 30. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt van a rendszer leírása: [link]
2011. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez sajnos nem írja hogy az érettségi az melyik szinthez tartozik (vagy én nem voltam elég figyelmes).

:)

2011. jan. 30. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

B1 alapfok

B2 középfok


középszintű érettségi: inkább a B1hez van közel, talán kicsit több annál, de nagyon messze áll a B2 szinthez


emeltszintű érettségi: B2 szint, kb mint a rigó utcai nyelvvizsga


TELC B2: B2 a neve, de alulmarad a szinttől, slágervizsga lett, az a lényeg hogym inél többen ezt válasszák. szóval akinek TELCes nyelvvizsgája van, egy picit össze kell kapni magát ha emeltezni akar angolból.


(mondom ezt úgy, hogy B2t én is TELCnél csináltam... sajnos már nincs meg a színvonal, kezd olyan lenni mint régen a pannon volt.. minél több vizsgázót csalogasson, a színvonal meg csökken)

2011. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!