Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó a Kreatív Német (Gaál...

Jó a Kreatív Német (Gaál Ottó) Könyv?

Figyelt kérdés
Ki akarom nyomtatni, de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok, hogy szerintetek jó könyv? A netről töltöttem le.
2011. jan. 28. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam azt olvasgatni. Nem túl intenzíven. Viszonyt nagy erőbefektetés nélkül is csurran-cseppen valami a fejembe. Igazság szerint nekem már nincs energiám nagyon intenzíven tanulni. Nem tudom, hogy arra alkalmas-e, ha viszonylag rövid idő alatt viszonylag jó tudást szeretnél elérni.

Nekem eléggé bejön a sok-sok példamondat.

2011. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra vonatkozott, hogy megbízható e. Mármint ki akarom nyomtatni, és hogy megbízhatok e a mondatokban, hogy helyesek. Nekem is bejön a sok példamondat, csak így online ugye nem tudom sokat olvasgatni. Köszi a kommentet.
2011. jan. 28. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

én tanulgatok belőle. épp németet, amikor időm van rá. bár vagy zh ra tanulok, vagy mint most, vizsgákra:S gyhogy várom a nyarat.:D de szerintem baromi jó. Néha 1-2 hiba van benne, de azt te is észre fogod venni. Hidd el.

Na és, végül kinyomtattad? hogy megy?

2011. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést én is feltettem már. Nekem is azt mondta az ismerősöm, aki amúgy nem foglalkozik magasabb szinten a némettel, hogy a néhány hibát leszámítva jó.

Én mégse tanulok már belőle. Sokat gondolkodtam a kérdésen. Azért nem tanulok belőle,mert nincs lektora. Könyvtáros vagyok, és számomra a lektorizált könyveknek van értéke, és a kiadót is figyelem sokszor. Más kérdés, hogy nyelvkönyveknél nem ismerem a jó kiadókat. De inkább könyvtárból és könyvesboltból tanulok. Aztán megkérdeztem egy ismerősöm, aki az egyetemen tanul németet - ez a szakja, és ő azt mondta nekem, hogy olyan könyvből tényleg ne tanuljak,ami nem lektorizált. Úgyhogy én már nem tanulok belőle, mert nem csak én, de az az ismerősöm is ezt mondta, akinek éppenséggel ez a szakmája.

Gondoltam, hogy leírom az én véleményemet is, de azért ne haragudjatok meg rám :). Tudok javasolni nagyon jó könyveket.

2011. máj. 15. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszodat. És német tanuláshoz milyen könyveket ajánlsz, vagy ajánl az ismerősöd? mert nekem nem csak a nyelvvizsga számítana,mint papír, hanem a tényleges tudás is.:)

Köszi a választ.

2011. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt vettem észre, hogy teljesen máshogy fordít, mint a netes webfordító. Nekem csak ez van meg, de félek tőle, hogy ebből hibásan tanulok németül.
2012. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!