Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok portugál nyelvböl...

Hol tudok portugál nyelvböl középfokú, C típusú nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés

Magyarországon. Ha van akkor Bp-n.

Ugy tudtam az ELTE-n volt, de látom, már megszünt. Ha vki tud más helyet, lécci írjon!

Köszi!


2011. jan. 27. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Gugli: portugál nyelvvizsga.


Sok sikert!

2011. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt taaláltam:D De jó neked hogy már itt tartasz:D Én csak most kezdtem:D Azt megkérdezhetem hogy hogy/ hol tanulod?:)

2011. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Brazíliában:) És Te?

Sok sikert Neked a tanuláshoz!

2011. jan. 28. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még csak most kezdtem:) Egyelőre egyedül. Megvettem a Como se diz em portugues? című könyveket és language exchanges oldalakon keresek portugálul beszélőket:) Jövőre lesz egy portugál szakkör a sulimban arra járni fogok. Bocs hogy ennyit kérdezősködök, de nyelvtanfolyamra mentél ki Brazíliába , vagy hogyan jutottál ki? Imádom Brazíliát, és engem is érdekelnének ezek a lehetőségek:) Ja és köszi, neked pedig sikeres nyelvvizsgát:D
2011. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meu marido é brasileiro:). Brasil é um país muito bonito mesmo, mas muito perigoso tambem.

Xau! :)

2011. jan. 29. 21:09
 6/7 anonim válasza:

Magyarországon jelenleg általános (tehát nem szaknyelvi) portugál nyelvvizsgát a budapesti Camões Intézet Portugál Nyelvi Központjában lehet tenni. Az Intézet az ELTE BTK Múzeum körúti campus-ának C épületében van, közvetlenül a Portugál Tanszék mellett a magasföldszinten.

Campustérkép: [link]


A Camões Intézet Portugál Nyelvi Központjának címe:

Camões Intézet

ELTE BTK Portugál Nyelv és Irodalom Tanszék

1088 Budapest, Múzeum körút 4/C

Ímélcím: clpic.budapest@gmail.com

Honlap: [link] (portugál nyelvű)


További információért írjatok bátran az Intézetnek!!!

clpic.budapest@gmail.com


A nyelvvizsgákat egyébként a Lisszaboni Egyetem bölcsészkarán működő "Portugál Mint Idegen Nyelv-Vizsgaközpont", azaz a CAPLE (Centro de Avaliação do Português Língua Estrangeira) szervezi. Tehát bár a vizsgák a Camões Intézet budapesti központjában zajlanak, a lisszaboni CAPLE az, aki a feladatsorokat elkészíti és a vizsgázók írásbeli és szóbeli teljesítményét értékeli. Minden, a vizsgákkal kapcsolatos információt tehát a CAPLE honlapján lehet megtalálni.


A CAPLE címe:

CAPLE - Faculdade de Letras da Universidade de Lisboa

Alameda da Universidade, 1600-214 Lisboa, Portugália

Ímélcím: caple@fl.ul.pt

Honlap: [link] (portugál és angol nyelvű)

Telefon: (+351) 217 920 098

Fax: (+351) 217 920 097

2011. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy valamelyikőtök már lerakta ezt a fajta nyelvvizsgát? mert én is brazíliában tanultam és minél előbb szeretném lerakni de jó lenne tudni, hogy milyen ez a nyelvvizsga :) köszi előre is
2012. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!