Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyiket (tanárt) válasszam?

Melyiket (tanárt) válasszam?

Figyelt kérdés
2 tanár közül választhatok. Az egyik 1500 Ft-ért skype-on keresztül oktatna, ő még nem tanár, de most 2.od éves a német-tanár képző egyetemen vagy nemtom hol, kinn élt fél éves Németo.-ban és a gimit kéttannyelvűn végezte.. A másik egy "valódi" tanár, az anyja német, szóval nagyon jól beszéli a nyelvet és 2500 Ft-ot kérne. Ti melyiket választanátok? És miért? Középfokról felsőfokra készítene fel.
2011. jan. 23. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a másodikat választanám. Sosem hittem a távoktatásban, nem olyan jó, mint szemtől szemben.
2011. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a második.
2011. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.
2011. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második. Ő tanár. A másik nem, majd csak lesz, ha lesz. A nyelvtanításhoz vajmi kevés az, hogy valaki jól beszéli a nyelvet.
2011. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.
2011. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felsőfoknál már tapasztalt tanár a jobb...

Ő tud tanácsot adni, segíteni, van viszonyítási alapja is.

A leendő tanárok is jól beszélnek, pláne hogy kint is volt, de ez a szint szerintem max középfokhoz elegendő, mert a nyelvtant elmagyarázni-tisztázni (bár ez neked mér nagyrészt biztos megy), kivételeket megbeszélni, komoly témákról beszélgetni nem huszonévessel kell aki 1-2 éve tehette le a felsőfokúját...

A skype-os megoldásról keveset tudok, én kicsit félnék is tőle, ennyi erővel kereshetsz német beszélgetőpartnert is, akivel ingyen is kommunikálhatsz...


Én mindenképp a tapasztaltabb tanárt választanám, nem a buzgó tanárjelöltet. /eddig csak korrepetálásról, érettségire és középfokú nyelvvizsgára való felkészítésről szóló hirdetést olvastam, nem felsőfokú vizsgára :) szerintem nagy falat/

2011. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!