Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euro vagy Dexam nyelvvizsga?

Zulu02 kérdése:

Euro vagy Dexam nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Aki volt már a fent említett vizsga valamelyikén, az légyszi írja le, mik voltak a tapasztalatai, illetve milyenek voltak a feladatok!Köszönöm!
2011. jan. 23. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Dexam-en voltam, de Euro-s feladatokat is csináltam próbaként. Dexam szóbelin szerintem csak annyi a lényeg, hogy viszonylag helyesen és viszonylag folyamatosan tudj beszélni, egyébként a témák nem valami bonyolultak. Az írásbeli sem túl nehéz, ha jó a szövegértésed. Viszont a magnó az tényleg nem egyszerű. Az Euro-s magnó viszont nekem könnyebbnek tűnt, de "élesben" lehet, hogy nehezebb.
2011. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 éve voltam Euro-n, az sem tűnt nehéznek, igaz nem jött össze:) Most voltam Dexamon(írásbeli humán/szóbeli reál) szerintem jóval könnyebb volt.

A magnón meg vmi alapfokú szöveget nyomtak. :D

2011. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen feladatok? Az írásbelit pár hónappal hamarabb csináltam, úgyhogy arra pontosan nem emlékszem. Szóbelin nekem a kiselőadás Google G1 mobil, aztán megkérdezték mi a véleményem a másik vizsgáztató előadásáról. Mi szeretnék lenni, és mit szólok ahhoz, ha vki 2-3x megy egy évben nyaralni. A vita meg a felhőkarcolókról volt. (Dexam)
2011. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DExam!!! Van hozza boven anyagom, ha meg aktualis.
2011. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!