Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mondanátok valami szókincsfejl...

Mondanátok valami szókincsfejlesztő könyvet német nyelvből?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva szeretnék felsőfokú vizsgát tenni, és most nagyon rá akarok gyúrni az egészre.
2011. jan. 23. 13:31
 1/3 bumbi02 ***** válasza:

német-magyar szótárxd



viccen kivül, olvassd el vmeik kedve4nc regényed németül.

2011. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg jó ötlet. :D És a szótáras sem hülyeség, mert ha néha beleolvasod, rád ragad néhány szó, de nekem célzott szókincs bővítés kéne.
2011. jan. 23. 17:05
 3/3 bumbi02 ***** válasza:
szerintem olvasd el - ha nem is az egészet - de mondjuk harry pottert németül, akár 1-2 fejezet is sokat segit.. de hallottam olyanról aki azt csinálta hogy a saját házában minden tárgyra egy cetlit ragasztott amin a tárgy neve volt németül. (schrank, kühl stb) és mivel az ember jár kel a lakásba passzivan beépül a szókincsébe, mer mindennap átmegy rajta a szeme.
2011. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!