Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulás...

Gaál Ottó Kreatív nyelvtanulásos módszer? Ki tanult belőle, milyen szintről kezdte, és sikerült e nektek?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalatot erről a nyelvvkönyvekről...:)
2011. jan. 15. 00:21
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Most tettem fel hasonló kérdést. Nekem valaki válaszolt, de még most sem bízok a könyvben.

2011. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én tanultam belőle svédet. nem rossz de úgy érzem hogy azért kell magántanár is vagy tanfolyam hozzá. (legalább egy pár óra)
2011. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem audodidakta tanuláshoz a legjobb. Édesanyám tanul belőle angolul és nagyon jól megy neki, szoktam ellenőrizgetni a tudását is, meg a könyvet is. Nem igaz, hogy kell hozzá külön magántanár, ha eleget foglalkozik vele az ember, bár nekem van egy tanítványom, aki abból tanul, de jár hozzám külön órákra, mert nem igazán bízik magában. Mindenesetre én azt gondolom, ha elég időt szánsz rá, megtanulod rendesen és bízol benne, hogy menni fog egyedül, akkor menni is fog. :)
2011. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm pozitív válaszaitokat.:)
2011. márc. 13. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs, ha OFF a válaszom.


Én nemrég kaptam kézhez a sorozatból a francia és spanyol csomagot (alaptól a középfokig jegyzetek + CD-k).

A franciával tervezem kezdeni.


Angolt már tudom, franciából pedig néhány szót ismerek, spanyolból pedig még semmit, mi az előtanulmányokat illeti.


Én is nagggyon kíváncsi vagyok, hogy milyen ebből tanulni, mennyire hatékony, jó, módszertani szempontból.


Te milyen nyelvet akarsz ezzel megtanulni, és milyen szintről indulva?

2011. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én németet, bár abból van jópár évnyi alapozó tapasztalatom. Majd utána spanyol abból 0 a tudásom.És esetleg 1x a svédet. mert sztemnagyon szép nyelv...csak hát örülök ha az 1. vel végzek 1 konyha szinten.:D Bár jön a nyár, lesz idő. Ha 1x valaminek nekiállok, csinálom. Csak egyetemre járok, és elég nehéz mellette.
2011. máj. 12. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


03-20 17:39-kor írtam először.


Én is a nyarat várom, mert akkor vége a tanévnek, nem kell tanítanom, így végre tannulhatok is. :)

2011. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Te milyen tanár vagy? Mit tanítasz?
2011. máj. 14. 19:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak mert én is annak készülök.:D tanárnéninek.:)
2011. máj. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!