Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvekből készültél...

Milyen könyvekből készültél fel a TELC középfokú angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Írásbeli/szóbeli mindegy csak írd oda kérlek. Előre is köszönöm.
2011. jan. 10. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk először feladatokat az akadémia kiadós könyvből, de ott pl. sokkal rövidebbek a szövegek. Aztán kaptunk a másik könyvből is, mindet megcisnáltam, ha jól emlékszem. A neten lév mintafeladat k.urvanehéz. Van egy másik mintafeladat a neten( [link] de azt nem csináltam meg.
2011. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na most ezt egyáltalán nem értem. Ami a neten van fenn (a magyar oldalon) mintafeladat azt nagyon nehéznak találtam (Legalábbis a szöveget) itt a középszintűs meg 'tök könnyű'. Most akkor hogy is van ez?!
2011. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írásbelire+szóbelire is:

Megoldottam kb 5 komplett feladatsort az Akadémia kiadósból, de ezek eléggé lebutított verziói a vizsgafeladatoknak, de a tipikus szavak megtalálására jók. Ezenkívül a másik TELC könyv feladatait is végigoldottam, arról itt a link:

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!