Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb német könyv?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő szinten vagyok, és szeretnék később nyelvvizsgázni. Hallottam már a Startról, de az nem tetszik, a Delfint meg sokan szidják és nagyon drága is. Olcsó de hasznos könyvet szeretnék. Köszi előre is a válaszokat.
2010. dec. 22. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyban attól is függ, hogy milyen nyelvvizsgát szeretnél majd a későbbiekben.

De a Start csomagra tényleg sokan esküsznek, én sem azt, sem pedig a Delphint nem díjazom. Állami nyelvvizsgára elég sok könyvet lehet találni. Nemzetközire pedig külön vannak a különböző típusokhoz a könyvek, viszont azok elég drágák. És ugye az is fontos, hogy alapfok, középfok, vagy felsőfok a kívánságod a későbbiekben. A fő kérdés az az, hogy milyen nyelvvizsgát szeretnél.:D

2010. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát majd középfokút de ez még a távoli jövő:D most csak azt szeretném tudni h miből lehet egy jó alapot szerezni. köszi a választ:)
2010. dec. 24. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
schritte international az jó. csak az sem túl olcsó ha egyedül akarod tanulni mert akk meg kell venni a cd-t meg esetleg a taanári k.könyvet. de ez téll jó!!
2010. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a das neue deutschmobil, három része van, én is ezzel kezdtem, és érthető volt, nem nehéz, most unterwegsből tanulok de ez sokkal nehezebb és maga a könyv sem tetszik....
2010. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szerettem a Startot és Unterwegs-et, a Grünes Licht-et nem (ezek a sorozat 1-2-3. részei), szerintem nagyon jók, bár én még gimiben németórán használtam őket és mellé egy olyan némettanárom volt, akinek német vér is csörgedezett az ereiben, így végülis nem tudom, a könyvet kell-e dicsérnem vagy a tanárt. Más könyvből nem igazán tanultam, nyelvvizsgára az egy híján húszból készültem.
2011. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, a válaszokat!
2011. jan. 2. 10:20
 7/7 emlya ***** válasza:
A Start nagyon gyenge, én Gripset ajánlom.
2011. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!