Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem tudok olyan oldalt ahol...

Nem tudok olyan oldalt ahol lehet hírdetni magam, mint korrepetáló?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt szeretnék találni,ahol ingyen lehet hirdetni magam,mint korrepetáló tanár:) Németből szeretnék korrepetálni diákokat:) Előre is köszönöm a válaszokat :)
2010. dec. 16. 14:31
 1/2 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

Csak ennyit találtam hirtelen. Rakj ki majd ilyen kis plakátokat hogy "német korrepetálás itt és itt " .



Egyébként megkérhetlek arra hogy magyarázd el nekem a melléknevek ragozását??? :D Csak mert beteg vagyok, és azt mondta a tanár, hogy ezen a héten vesszük. Jó vagyok németből, de itt ülök a könyv fölött, és nem értem :(. Kérlek magyarázd el.


Így van a könyvben:

A melléknév erős ( névpótló ) ragozása. Kérdése: Was für?

der: ( nom ) -er; ( akk ) -en; ( gen ) -en; ( dat ) -em

die: ( nom ) -e; ( akk ) -e; ( gen ) -er; ( dat ) -er

das: ( nom ) -es; ( akk ) -es; ( gen ) -en; ( dat ) -em

( Pl ) die: ( nom ) -e; ( akk ) -e; ( gen ) -er; ( dat ) -en


Meg még vannak példák is. Ezek a végződések a " der, den, dem stb. " - ből van? Köszi előre is a válaszodat. :)

2010. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia :) Persze szívesen elmagyarázom,csak akkor vegyél fel msn-re:) és ott!! okés?
2010. dec. 17. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!