Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Használtad már a Taxus Learnin...

Használtad már a Taxus Learning programot? Hasznos?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Használtam, de nem vált be.
2010. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem se.
2012. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hasznos. Sokan leszedték az internetről, mégsem beszél az ország németül és angolul. Angolnál a módszer elmegy, de németnél...

Nekem nem állt rá az agyam, nem kell szószerint magyarra fordítani, én pont ezért nem tudok vele angolul vagy németül gondolkodni. Dupla fordítás, egyszer magyart magyarra, aztán úgy összetákolni.

Ennyi pénzért szégyen, aki ezt kitalálta.

Mindent féligazságra alapoz. Azok veszik meg, akik nem tanultak idegennyelvet, mert minden újdonsággal becsaphatóak. Villám tananyag százszor jobb, szövegileg(megpróbálják tényleg imitálni az idegennyelvi közeget, nem annyira idióta csak elmesélő szöveg), terjedelemben és talán ők, akik sok ember közreműködésével készítették, régóta vannak a piacon. Ottó féle kreatívnyelv is jobb és olcsóbb.

Energia nélkül nem lehet.

2012. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!