Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki jön holnp angol középfo...

Valaki jön holnp angol középfok TELC-re?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek, hogy megy? Én ma reggel nagyon rosszul voltam, beteg vagyok, de megyek; remélem jól sikerül :S
2010. dec. 3. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
az öcsém megy.ő nem izgul, elvileg ez az egyik legkönnyebb vizsga,szóval ne aggódj menni fog
2010. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

I am affraid for it. So creepy


Nagyon para. Pedig nem első alkalom, de ha lehet fokozni, ez még csak rosszabb. Most az megy a fejemben, hogy "I feel must complain about..."


Öhm... van egy angol levelem kijavításra várva, de aki megígérte, hogy megnézni, csak holnap ér rá, az meg már késő... szóval, valaki megnézné? Itt van --> http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..

Köszi előre is, és bocsi az alkalmatlankodásért!

2010. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!