Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt mostanában valaki Bme...

Volt mostanában valaki Bme nyelvvizsgán? Tapasztalt?

Figyelt kérdés
én két nap múlva megyek a szóbelire(angol középfok)és nagyon izgulok úgy érzem semmit se tudok pedig régóta készülök rá.félek nem tudok teljesen helyesen beszélni és ez baj lehet.
2009. jan. 16. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

szobelinel az a lenyeg, hogy be se alljon a szad

illetve hogy tudj olyan hobbit prezentalni, amirol tudsz beszelni, vagy munka, vagy ilyesmi

ne akadj le

en bevallom, a szokincsem eleg jo, de a nyelvtanom nagyon gáz, és belibbentem, mondtam, hogy bocs, hogy nem rittyentettem ki magam, elfelejtettem, hogy ma van a vizsga, egyetemrol rohantam ellógva az óráról, ha lehet zavarjuk le gyorsan, mert rohannék vissza.

jót rötyögtek, meg vigyorogtak, akkor gyorsan bemutatkoztam, mondtam, stb, nem igazan hagytam oket szohoz jutni :D

a lenyeg, hogy batran beszelj, mert a "beszedkezseg" nevu dolog eleg sokat nyom a latba..mindegy, hogy mit, meg hogy mekkora hulyesegeket (ugyse talalkozol veluk tobbet, meg legalabb feldobod a napjukat :))

batran!

sok szerencsét!

2009. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. csak a szobelim persze elsore sikerult ennek koszonhetoen, az irasbeli negyedjere, ez is mutatja, hogy mennyire vacak a nyelvtanom. egyszeruen a szobelinel nem a nyelvtan a lenyeg! ne parazz, ha eleg idos vagy, es izgulos, akkor egy felest huzz le, hogy ne izgulj :D (egyik csoporttarsam csinalta allamvizsgan, neki segített :))
2009. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!